ГУ ПФУ в Хмельницькій області блокує виплати чорнобильцям

Фото: https://gr.org.ua/

В Хмельницькій області близько сотні ліквідаторів аварії на ЧАЕС які щомісячно недоотримують від 2 до 4 тисяч гривень пенсії за понаднормовий стаж. Інформує НГП.

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області не виконує рішення суддів з травня 2019 року, – переконує Віталій Кіченко, заступник голови Хмельницької обласна організація ВГО «Союз Чорнобиль України», – 40 ліквідаторів зараз судяться, частина з них «по другому колу». Загалом кількість чорнобильців які очікують на перерахунок сягає 1000 осіб.

ngp-ua.info

З 2017 року змінилася методика нарахування пенсій. Проте наявність формул не дозволила в автоматичному режимі зробити перерахунок. І ті хто з 1986 року захищав нас від «мирного атому» змушені були знову кинутись у бій, щоправда вже за свої права та пенсії. Хоча ті хто довів своє право на перерахунок в судах й отримували виплати, проте лише декілька місяців.

Зневірені походами до пенсійного фонду ліквідатори аварії на ЧАЕС підготували відкритий лист – звернення до керівництва держави та вирішили заручитись підтримкою депутатів обласної ради.

Відповідне рішення підтримали 63 обранця під час сесії 20 грудня 2019 року.

Як повідомив ініціатор даного звернення Вячеслав Антонюк така потреба виникла в зв’язку з тим, що існують різні методики перерахунку виплат. Це в свою чергу призводить до непорозумінь між пенсіонерами та пенсійним фондом в Хмельницькій області, який в цій ситуації приймає рішення не на користь ліквідаторів.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне