Керівника Управління Держрибагентства у Хмельницькій області відсторонено від роботи, – Ярослав Бєлов

134
Фото: darg.gov.ua

Державне агентство рибного господарства України завжди реагує на обґрунтовані факти про дії або бездіяльність представників відомства. Адже це може призвести до зниження довіри до державного органу та нанесення шкоди галузі рибного господарства України.

У зв’язку з проведенням дисциплінарного провадження Головою Держрибагентства прийнято рішення відсторонити від виконання посадових обов’язків начальника Управління Держрибагентства в Хмельницькій області Андрія Полудняка.

Рішення про відсторонення Андрія Полудняка прийнято керівництвом Агентства на підставі інформації про бездіяльність очільника Хмельницького рибпатруля відносно протиправного знищення риби на підконтрольній території.

«На підставі численних звернень та скарг від громадськості щодо неналежної охорони водних біоресурсів з боку Хмельницького рибоохоронного патруля мною особисто проведено рибоохоронний рейд на території Дністровського водосховища (Хмельницька область). Мав змогу поспілкуватись з рибалками, які негативно оцінили роботу Хмельницького рибпатруля. Також під час рейду виявлено низку порушень. Неодноразово попереджав Андрія Полудняка про скарги з проханням виправити ситуацію. У зв’язку з відсутністю адекватної реакції прийняв рішення про його відсторонення від виконання службових обов’язків», – прокоментував Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

Інформує прес-служба Рибоохоронного патруля у Хмельницькому.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне