Керівника відділення поштового зв’язку засуджено за одержання неправомірної вигоди

140
Фото: zak.gp.gov.ua

Працівниками Летичівського відділу Хмельницької місцевої прокуратури в суді доведено вину начальника центрального відділення поштового зв’язку смт Летичів Хмельницької дирекції УДППЗ «Укрпошта» в одержанні неправомірної вигоди.

За результатами досудового розслідування встановлено, що неправомірну вигоду посадовець отримав від колишнього керівника підприємства.
 
За 4 тис грн начальник поштового відділення обіцяв попереднику не направляти до правоохоронних органів компрометуючі його матеріали.
 
Після одержання обумовленої суми неправомірної вигоди правопорушника викрито. А кошти, які знаходились в нього, вилучено.
 
Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.
 
Вироком Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області засудженому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 25,5 тис грн  з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 1 рік.
 
Інформує прес-служба Прокуратура у Хмельницькій області.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне