Хет-трик хмельничанки Марини Бех-Романчук в Ужгороді

2

Видовищні легкоатлетичні змагання «Стрибки під музику – Long Jump&Music» відбулися 9 травня в м. Ужгороді на оновлених доріжках стадіону «Авангард». Про це повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

Незважаючи на несприятливу погоду, 11 легкоатлеток із різних областей України стрибали в довжину під сучасні хітові музичні композиції та виборювали Гран-прі і призи екс-рекордсмена світу, дворазового бронзового призера Олімпійських ігор  Ігоря Тер-Ованесяна. Змагання відбулися в рамках 58-х міжнародних змагань Кубок «Дружба.

4

Учасниці Гран-прі – найкращі вітчизняні легкоатлетки, призерки багатьох міжнародних чемпіонатів із стрибків у довжину. Зокрема, глядачі мали змогу побачити виступи учасниці Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 року, призерки чемпіонатів Європи, першого етапу «Діамантової ліги-2019», лідером сезону серед європейських стрибунок хмельничанки Марини Бех-Романчук. А також чемпіонки юнацької Олімпіади Єлизавети Бабій (Запоріжжя), чемпіонки України Анастасії Нікітіної (Черкаси) та ужгородської призерки міжнародних дитячих ігор, чемпіонки України серед юніорів Дарії Новікової.

5

Першість у цьогорічних «Стрибках під музику» втретє поспіль виборола наша хмельничанка Марина Бех-Романчук, показавши переможний результат – 6 м 36 см. Друге місце – у Єлизавети Бабій (Запоріжжя) – 6 м 08 см, третє – в Анастасії Черемісіної (Київ) – 6 м 01 см.