Хмельничанка виборола медалі чемпіонату Європи з важкої атлетики серед молоді

В Бухаресті триває чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів (віком до 20 років) та молоді (віком до 23 років). Команда України, до складу якої увійшли і спортсменки Хмельниччини, представлена 32 важкоатлетами. Першою вдало з наших землячок виступила на цих змаганнях майстер спорту міжнародного класу Ангеліна Ломачинська (м. Хмельницький, обласна організація ФСТ “Динамо”, студентка ХНУ).

У ваговій категорії 49 кг Ангеліна завоювала срібну нагороду серед молоді за сумою двоборства, подолавши вагу у 163 кг, і отримала ще дві медалі за виступ в окремих вправах: золоту (ривок – 74 кг) та срібну (поштовх – 89 кг). Вона мінімально поступилася лише Гамзе Каракол з Туреччини, в активі якої 164 кг в сумі двоборства,бронза у ривку – 72 кг  та першість у поштовху – 92 кг. В минулому році Ломачинська на змаганнях такого ж рівня стала чемпіонкою, виступаючи у ваговій категорії 48 кг.

Її готував до відповідального старту заслужений тренер СРСР Олег Поляков .

Вітаємо спортсменку та її наставника з вдалим виступом і бажаємо нових перемог!