Хмельничани-колаборанти отримали вирок суду

Фото: https://khmel.gp.gov.ua/

Жителі Хмельниччини поширювали через соціальні мережі пабліки, де схвалювали загарбницькі дії представників збройних формувань РФ, а також публічно заперечували збройну агресію Росії проти України.

Про це повідомляє Хмельницька обласна прокуратура.

“Місцевий житель протягом квітня-червня цього року систематично поширював через персональну сторінку в забороненій соціальній мережі «Однокласники» пабліки, в яких схвалював загарбницькі дії представників збройних формувань рф і органів влади держави-агресора, а також виправдовував дії окупантів.

Інший житель Ярмолинеччини, військовий пенсіонер, заядло підтримував “політику путіна”. Спілкуючись в черзі до каси магазину з військовослужбовцями ЗСУ, він публічно заперечив збройну агресію рф проти України”, — йдеться у повідомлені.

Вироками Хмельницького міськрайонного та Ярмолинецького районного судів колаборантів визнано винними та засуджено. Одного з них позбавили права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування на 10 років. Інший – позбавлений права обіймати посади або займатись діяльністю в органах управління ЗСУ строком на 10 років.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне