Хмельничани за липень купили нових авто на 8 млн доларів

Фото: RST.ua

У липні у Хмельницькому та області зареєстрували 245 нових автомобілів. На покупку цих авто в регіоні витратили 8 млн доларів.

Кросовери та позашляховики становили 82% від зареєстрованих у липні автомобілів. Дизельними двигунами були обладнані 29% авто. Середня ціна склала понад 32 500 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota. За місяць придбали 50 таких автомобілів на суму 1,8 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів у регіоні і покрив 10% продажів. Крім нього часто купували Renault Duster і Toyota Land Cruiser Prado.

Загалом у липні в Україні зареєстрували 9 600 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 305 млн доларів. Порівняно з липнем минулого року, в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 15%. Тоді українці придбали в автосалонах 8 300 авто загальною вартістю 260 млн доларів, а збільшення кількості продажів відносно 2019 року складало 10%.

Нагадаємо, у першому півріччі у Хмельницькому та області зареєстрували 1 050 нових автомобілів загальною вартістю 32 млн доларів. Тоді найпопулярнішим брендом було Renault, а найпопулярніша модель за 6 місяців 2021 року – кросовер Toyota RAV4.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне