Хмельничани за місяць витратили на нові авто 6,5 млн доларів

Фото: RST

У травні у Хмельницькому та області придбали 190 нових автомобілів, найпопулярнішою маркою серед яких було Renault.

Понад 80% зареєстрованих в регіоні автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами, склала 33% ринку. Середня ціна кожного автомобіля, який реєстрували у травні, перевищила 34 200 доларів, а загальна сума витрат – 6,5 млн доларів.

Лідером серед брендів минулого місяця було Renault. Майже 30 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Toyota, Skoda, Nissan та Kia, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив понад 7% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Kia Sportage і Skoda Kodiaq.

Загалом у травні в Україні зареєстрували 8 400 нових автомобілів, на покупку яких витратили 270 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Українці купили понад 1 100 таких автомобілів на суму понад 40 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 став бестселером серед моделей. Найдорожчими автомобільними покупками в Україні були три RollsRoyce Cullinan, один RollsRoyce Ghost, два Bentley Continental GT і один Bentley Flying Spur.

Нагадаємо, у Хмельницькому у квітні лідером серед марок була Toyota, бестселер серед моделей – Toyota RAV4. Тоді в регіоні придбали 225 нових автомобілів. Це на 164% більше, ніж у квітні минулого року.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Позначки:  
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне