Хмельницька міськрада закликала Конгрес США визнати росію державою-терористом, а владіміра путіна – воєнним злочинцем

Фото: Ілюстративне

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин і депутати Хмельницької міської ради звернулися з листом до Палати представників та Сенату Конгресу Сполучених Штатів Америки із закликом визнати російську федерацію державою-спонсором тероризму, повідомляє НГП

На переконання депутатів своїми діями росія намагається реалізувати давню мету, спрямовану на знищення незалежної Української держави, країн Європейського Союзу та панування у світі. Депутати Хмельницької міської ради закликають негайно визнати росію державою, яка підтримує та здійснює тероризм, а владіміра путіна – воєнним злочинцем і терористом.

ЗВЕРНЕННЯ

Хмельницької міської ради до Палати представників та Сенату Конгресу Сполучених Штатів Америки із закликом визнати російську федерацію державою-спонсором тероризму

Ми, депутати Хмельницької міської ради та Хмельницький міський голова від імені Хмельницької міської територіальної громади звертаємося до Вас із закликом визнати російську федерацію державою-спонсором тероризму, президента росії владіміра путіна – воєнним злочинцем та терористом №1 у світі, а усіх винних посадових осіб російської федерації притягнути до відповідальності шляхом створення Спеціального міжнародного кримінального трибуналу для розслідування злочинів росії проти людства.

24 лютого 2022 року політичне та військове керівництво російської федерації розпочало повномасштабну збройну агресію проти України.

У ході вторгнення в Україну російські війська системно порушують закони та звичаї війни, норми міжнародного гуманітарного права та прав людини.

Росія та кремлівські найманці скоїли масові воєнні злочини на території України, особливо у містах Буча, Ірпінь, Бородянка, Гостомель, Маріуполь. Щодня обстрілюються мирні міста та села, знищується інфраструктура, дитячі садочки та лікарні. Жахлива гуманітарна катастрофа у Маріуполі. Тисячі мирних громадян, дітей та сотні поранених українських військовослужбовців, що стали заручниками терориста путіна, перебувають під постійними обстрілами, вмирають від голоду, спраги, поранень, не маючи можливості отримати елементарну медичну допомогу.

Кількість воєнних злочинів, що скоєні росією, вимірюється десятками тисяч. Загинули тисячі цивільних людей, переважна більшість з яких жінки, діти та літні люди. Мільйони людей стали біженцями, сотні міст та сіл перетворені на руїни.

Знищення українських міст і сіл та численні факти жорстокого і цинічного вбивства мирного населення, в тому числі дітей, мають всі ознаки цілеспрямованих актів геноциду та тероризму проти Українського народу.

Цілком очевидно, що таким чином керівництво росії намагається реалізувати свою давню мету, спрямовану на знищення незалежної Української держави, країн Європейського Союзу та панування у світі.

Враховуючи викладене вище, закликаємо негайно визнати росію державою, яка підтримує та здійснює тероризм, а владіміра путіна – воєнним злочинцем та терористом!

Врятуйте Україну та збережіть Світ!

Хмельницький міський голова Олександр СИМЧИШИН Депутати Хмельницької міської ради VIII скликання

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне