Хмельницькі аудитори за дев’ять місяців відшкодували 17,7 млн грн втрат

Фото: www.ukrinform.ua

За результатами ревізій,  проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж  дев’яти  місяців  поточного року, виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 34,1 млн грн, повідомляє Урядовий портал органів виконавчої влади.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму понад 17,7 млн грн. У тому числі виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 2,2 млн грн.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (не отриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 30,5 млн грн. Також виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат на суму 0,2 млн грн. За їх результатами надано 57 пропозицій. Об’єктами контролю виконано 79 пропозицій за результатами  аудитів. Які були проведені в поточному  та минулих роках.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 26 фінансових санкцій у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень. Та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 9 інформацій про виявлені фінансові операції. Які підлягають фінансовому моніторингу, на суму 10,9 млн гривень.

За порушення законодавства 22 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали 29 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 4 досудових розслідування. А також  вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне