Хмельницькобленерго повідомляє про можливі відключення – як дізнатися коли будуть

Фото: ілюстративне

На жаль, у зв’язку із масованими атаками ворога, існує ймовірність відключень. Вони необхідні для відновлення роботи електромереж та стабілізації енергосистеми України в цілому, повідомляють в АТ «Хмельницькобленерго».

За можливості: приготуйте їжу, зробіть запас води, зарядіть телефони та іншу техніку. Але, будь ласка, використовуйте електроенергію максимально раціонально.

Щоб отримувати сповіщення про відключення, очікуваний час відновлення розподілу електроенергії – зафіксуйте обраний канал комунікації (номер телефону, електронну поштову скриньку) в розділі «Комунікації» Особистого кабінету споживача енергоресурсів. Така функція доступна для побутових та непобутових споживачів.

Наголошуємо! Якщо ми спільними зусиллями зменшимо використання електричної енергії в денний час, а особливо в пікові години, ймовірність запровадження відключень суттєво зменшиться.

Очільниця Красилівської громади Ніла Островська повідомила, що задля забезпечення стабільної роботи енергосистеми та недопущення аварійних відключень об’єктів критичної інфраструктури, сьогодні з 8 години ранку АТ «Хмельницькобленерго» введені в дію графіки “віялових” відключень енергетики споживачів по Красилівській громаді.

Нагадаємо, що на даний момент триває відновлення електропостачання у 10 населених пунктах Славутської тергромади.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне