Команда поліції Хмельниччини здобула «бронзу» на обласному етапі «Динаміади-2019» з плавання

60

Наразі за підсумками 8 видів змагань команда Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області посідає перше загальнокомандне місце. До кінця року силовики та рятувальники позмагаються ще у стрільбі, настільному тенісі, футзалі та волейболі.

23 жовтня, у басейні Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді відбувся особисто-командний чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» з плавання серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

На дистанції 100 метрів працівники ГУНП в Хмельницькій області Максим та Микола Чепи увійшли до п’ятірки кращих. А на дистанції 50 метрів перемогу здобув пенсіонер ОВС Сергій Гринишин.

У командному заліку команда поліції посіла 3-тє місце, пропустивши вперед колег із Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та ГУ ДСНС в Хмельницькій області. 4 і 5 місця посіли команди УСБУ та Нацгвардії відповідно.

Вітаємо із вдалим виступом на цьому етапі змагань і бажаємо подальших успіхів на «Динаміаді-2019».

Сектор комунікації поліції Хмельницької області .