Комісія Хмельницької ОВА виявила порушення у закупівлях

Фото: https://www.facebook.com/sergii.tiurin.public

Продовжує працювати робоча група «Прозорість і Підзвітність» при Хмельницькій обласній військовій адміністрації. Наразі уже перевірили майже 4 десятки закупівель і мають перші результати.

Ними поділився перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Вона здійснює постійний моніторинг за станом проведення закупівель в області. Вивчаються питання дотримання замовниками законодавства, а також доцільності та обґрунтованості витрачання бюджетних коштів.

Наразі проаналізовано більше 35 закупівель.

“В ході взаємодії в рамках діяльності робочої групи, Управлінням Західного офісу Держадудитслужби в Хмельницькій області відмінено 3 оголошених закупівлі очікуваною вартістю 1 800 000 грн в Хмельницькій та Антонінській громадах, а також розірвано 6 діючих договорів на загальну суму 2 600 000 гривень в Шепетівській, Деражнянській, Славутській громадах”, – відзвітував посадовець.

Уточнив, що через порушення законодавства скасовано закупівлі продуктів харчування, деревообробного та іншого обладнання, генераторних установок.

Також Тюрін наголосив, що днями на онлайн-нараді з начальниками РВА та головами територіальних громад області окремо проговорили питання формування місцевих бюджетів на 2024 рік.

“При формуванні бюджету на наступний рік, пріоритетом фінансування має бути підтримка Сил безпеки та оборони, цивільний захист населення, а також медична та соціальна допомога. І кожна гривня має бути спрямована на важливі та пріоритетні цілі”, – зазначив перший заступник начальника ОВА.

І додав – системна робота у межах робочої групи «Прозорість і підзвітність» буде проводитися і надалі.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне