Корейська Hyundai будуватиме на ХАЕС нові атомні енергоблоки

Фото: ХАЕС

Український Енергоатом і корейська Hyundai Engineering and Construction домовились про співпрацю у проєктуванні, будівництві та введенні в експлуатацію нових енергоблоків атомних електростанцій в Україні, повідомляє Міністерство енергетики.

Будуватимуть нові енергоблоки на Хмельницькій АЕС, зокрема за сучасною американською технологією АР1000. Нові енергоблоки дозволять замістити потужності окупованої росіянами Запорізької атомної електростанції.

У міністерстві також зауважили, що уряд Південної Кореї працює над допомогою українському енергосектору, зокрема Харкову. Наприкінці минулого року українській стороні було передано 60 дизель-генераторів, цього року планується ще 200. Також Корея збільшуватиме підтримку української енергетики через міжнародні організації.

У Південній Кореї ядерна енергетика є головним джерелом живлення й забезпечує 29% електроенергії країни. Загальна потужність електроенергії атомних електростанцій Південної Кореї становить 20,5 ГВТ від 23 реакторів. Корея експортує ядерні реактори в інші країни.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне