Легкоатлети Хмельниччини продовжують молодість на бігових доріжках

27
Фото: .adm-km.gov.ua

Досвідчені спортсмени віком від 30 до 90 років упродовж двох днів взяли участь в Кубку України з легкої атлетики серед ветеранів. Особливістю цьогорічних змагань стало те, що вони одночасно відбувались у Чорноморську Одеської області та у Конча-Заспі під Києвом. Де на олімпійській базі зібралися метальники.

Місця в особистому заліку визначали в кожному виді за рейтингами, які враховують результат і вік спортсменів. Збірна Хмельницької області була сформована 11 легкоатлетами. Переважно від 50 років і старших, котрі  5 разів піднімались на п’єдестал пошани за індивідуальними нагородами-кубками і дипломами в якості переможців. В нашій команді вкотре відзначилися срібні призери чемпіонату світу 2019 серед ветеранів- 55-річна кам’янчанка Олена Поблічко (метання диска) та  71-річний Микола Оніщук (спортивна ходьба на 5000м) з Красилова. Котрі зійшли на найвищу сходинку. Та все ж лідером цього разу серед подолян став  Валентин Ліпіч з Кам’янця- Подільського. В доробку якого не лише дві перемоги (стрибки у довжину та потрійний стрибок). А також треті місця в бігу на 100м та в стрибках у висоту.

Цей 57-річний різносторонній легкоатлет нині переживає другу молодість (в студентські роки регулярно долав 7-метровий рубіж в стрибках у довжину). Регулярно тренуючись, цілеспрямовано готується до виїзду на черговий для нього чемпіонат світу. Значно додала в своїй витривалості 38-річна нетішинка Світлана Ільченко. Вона виграла в бігу на 3000м і стала третьою на вдвічі коротшій дистанції серед жінок. Призові позиції в нашій команді посіли: другі місця-кам’янчанка Євгенія Янкун (метання списа, диска, штовхання ядра), 81-річний Володимир Бохонський з Ярмолинець (біг на 3000м). Та хмельничанин Віктор Флентін (біг на 800м) . А треті місця в доробку хмельничанина Юрія Адамкова ( біг на 5000м), кам’янчан Михайла Моспана (біг на 1500м) та Олени Поблічко (ядро і спис). Також Миколи Оніщука (біг на 3000м), Миколи Дубчака (метання списа) з Гуменецької ОТГ Кам’янець-Подільського району. До чільної трійки у своїх вікових групах в бігу на 800 та 1500 метрів також пробилися хмельничанин Олександр Нагуляк і Михайло Моспан з Кам’янця- Подільського. У підсумку за найбільшою сумою 20 рейтингів до числа призерів увійшли команди: 1.Харківської та 2.Хмельницької областей, 3. м.Києва. Вказані команди- призерки мають отримати кубки і дипломи відповідних ступенів.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне