McDonald’s відновив роботу ресторану у Хмельницькому

Фото: McDonald’s

17 листопада ресторан McDonald’s відкрив свої двері у м. Хмельницькому за адресою  Старокостянтинівське шосе, 2.

У закладі McDonald’s гості можуть скуштувати улюблені страви в залі ресторану, заїхати на МакДрайв, або замовити страву через доставку з партнерською компанією Glovo.

Графік роботи ресторанів – з 09:00 до 21:00. Згідно з розширеними правилами безпеки, під час повітряної тривоги заклади закриватимуться, аби працівники і відвідувачі могли перейти у найближче укриття. При цьому команда оперативно видає уже оплачені замовлення, поки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям. Ресторан продовжить роботу орієнтовно через годину після скасування тривоги: цей час потрібен на включення і налаштування обладнання та для підготовки працівників до роботи. Якщо повітряна тривога буде скасована менш ніж за годину до закриття, то ресторан відкриється наступного дня. Також ресторани не працюють під час відключення електроенергії і продовжуватимуть роботу орієнтовно через годину після поновлення електропостачання.

З 24 лютого McDonald’s підтримує Україну і українців через програми гуманітарної допомоги постраждалим сім’ям і лікарням, які компанія втілює спільно з «Фундацією Дім Рональда МакДональда» та за активної волонтерської участі працівників. Вже понад 140 тисяч продуктових наборів отримали постраждалі українці у тих містах, де це найбільше необхідно. А у програмі закупівлі життєво важливого медичного обладнання та гуманітарної допомоги для лікарень медичні заклади отримали 200 апаратів вакуумної терапії (ВАК-апаратів) для лікування обширних мінно-вибухових ран. На гуманітарні потреби місцевим адміністраціям і благодійним фондам компанія передала понад 700 тонн продукції зі складів і ресторанів вартістю понад 70 млн грн.

Загалом в Україні відновили роботу 58 ресторанів McDonald’s. Дізнатися про графік роботи та перелік усіх закладів можна з офіційних джерел інформації McDonald’s в Україні: на сайті https://www.mcdonalds.com/ua/uk-ua.html та в мобільному застосунку McDonald’s (в AppStore та Google Play).

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне