Мобільні бригади, що проводитимуть імунізацію на Хмельниччині, навчаються працювати з вакцинами Pfizer/BioNTech та AstraZeneca

Фото: https://www.adm-km.gov.ua/

Як повідомляють у Департаменті охорони здоров’я ОДА, медики Хмельниччини активно готуються до старту вакцинації від COVID-19.

Наразі практичне навчання в м.Києві для проведення імунізації мешканців області мають пройти 4 мобільні бригади. Дві з них навчатимуться працювати з вакциною Pfizer/BioNTech, ще дві – з вакциною AstraZeneca.

У ході підготовки члени бригад ознайомляться з особливостями «холодового ланцюга» та вимогами до поводження з вакцинами. Навчання щодо вакцини Пфайзер  наші бригади проходитимуть 17-18 та 26-27 лютого, а щодо Астра/Зенека 22-23 лютого та 03-04 березня.

До складу мобільної бригади включено 5 медиків – лікар, лікар запасу та три медичні сестри. Саме за таким принципом сформована кожна з 4 бригад, що вже у найближчий час працюватимуть в області.

Надалі планується, що навчання членів мобільних бригад буде проводитися у тимчасових навчальних центрах з вакцинації з підготовкою тренерами обласного рівня, які визначені Департаментом охорони здоров’я, у складі лікарів імунолога, анестезіолога та медичної сестри (кабінету профілактичних щеплень ХМДЛ).

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне