На Дністрі фахівці ДСНС врятували жінку, яку віднесло течією на SUP-дошці

Фото: Головне управління ДСНС у Хмельницькій області
11 серпня поблизу села Куражин під час відпочинку на річці Дністер жінку на SUP-дошці віднесло течією далеко від берега. Через сильну течію вона не могла самостійно повернутися.
 
Рятувальники швидко дісталися до постраждалої, підняли її на борт човна та доставили на берег. Медичної допомоги вона не потребувала.
 
ДСНС нагадує: під час виходу на воду на плавзасобах завжди одягайте рятувальні жилети, дивіться прогноз погоди та обов’язково повідомляйте знайомих про своє місцеперебування.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне