На Хмельниччині офіцер військкомату, який вимагав 2 тисячі доларів хабаря, отримав 74 800 гривень штрафу

Фото: суд

Хмельницький міськрайонний суд присудив майору Хмельницького обласного ТЦК та СП, обвинуваченому в зловживанні впливом на членів ВЛК, штраф у розмірі 74 800 гривень.

Як встановив суд, 18 липня, перебуваючи в гаражному масиві, старший офіцер запропонував одному з військовозобов’язаних вирішити його «проблему» за 2000 доларів, здійснивши вплив на членів військово-лікарської комісії Хмельницького ОТЦК та СП під час прийняття ними рішення про непридатність до військової служби.

16 серпня заступник керівника Хмельницької спеціалізованої  прокуратури та  обвинувачений  в присутності захисника уклали угоду про визнання винуватості в повному обсязі.

Сторони узгодили між собою призначення покарання у виді штрафу в розмірі 4400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 74 800 гривень, а також додаткового покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані із організацією, забезпеченням та здійсненням військового обліку військовозобов’язаних та призовників територіальними центрами комплектування та соціальними підтримки, на строк 1 рік.

Обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення повністю визнав та розкаявся  у скоєному.

Переконавшись, що укладення угоди сторонами було добровільним, без примусу, чи погроз, суд укладену угоду затвердив, при цьому винесений попередньо запобіжний захід у вигляді домашнього арешту скасував.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне