На Хмельниччині поліцейські перевіряють дотримання мисливцями правил полювання

Фото:

З початку сезону полювання правоохоронцями було виявлено 62 порушення у цій сфері. У мисливців вилучено 15 одиниць зброї, з яких 13 — зареєстрованої та 2 — незареєстрованої.

До складу рейдових груп входять працівники сектору контролю за обігом зброї, поліцейські офіцери громад, співробітники сектору реагування патрульної поліції, лісова охорона, екологічна служба та представники українського товариства мисливців та рибалок. Загалом з початку полювання до рейдів залучалось більше 1440 правоохоронців та майже 750 представників громадськості.

https://hm.npu.gov.ua/

Правоохоронці перевіряють наявність дозвільних документів у мисливців, їхню відповідність та справність зброї. Звертають увагу й на умови зберігання рушниць. Окрім того, поліцейські проводять профілактичну роботу, наголошуючи на обережному поводженні зі зброєю, дотриманні особистої безпеки та недопущенні браконьєрства.

Нагадуємо, що за порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання настає адміністративна (ст. 85 КУпАП) або кримінальна (ст. 248 КК України) відповідальності. 

Також за ст. 174 КУпАП визначено відповідальність за стрільбу в населених пунктах і в невідведених для цього місцях, ст. 190 КУпАП — за порушення порядку придбання зброї чи передачу її стороннім особам, ст. 191 КУпАП — за порушення правил носіння та перевезення зброї, ст. 192 КУпАП — за порушення строків реєстрації зброї.

Закликаємо мисливців неухильно дотримуватися правил полювання та поводження зі зброєю.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне