На Хмельниччині прокуратура відстояла повернення державі земель в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища

102
Фото: gp.gov.ua/

За позовами Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Хмельницьким апеляційним судом визнано незаконними та скасовано рішення Устянської сільської ради та на користь територіальної громади витребувано земельні ділянки. Які розташовані в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища.

Встановлено, що, незважаючи на заборону надання земель прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища у приватну власність,  сільською радою трьом громадянам для ведення садівництва незаконно передано 1800 кв м землі. Яку вони, не маючи дійсного наміру щодо її використання, продали іншій особі.
 
Вибуття вказаних земельних ділянок водного фонду з державної власності суперечить вимогам законодавства та грубо порушує її інтереси.
 
«Завдяки активній та принциповій позиції  прокуратури, апеляційний суд погодився із доводами прокурора про незаконність передачі земельних ділянок у приватну власність. Та задовольнив позовні вимоги», – повідомив начальник управління представництва інтересів держави у суді Андрій Гаврилик.
 
Відтак, завдяки втручанню прокуратури землі в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища повернуться у власність держави.
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне