На Хмельниччині прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом завищення вартості медичного обладнання під час процедури державної закупівлі

50
Фото: zik.ua
Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури Хмельниччини проводять роботу із захисту інтересів держави під час використання бюджетних коштів. У тому числі під час проведення публічних закупівель.
 
Прокуратурою встановлено, що у 2017 році Хмельницькою обласною лікарнею проведено процедуру закупівлі апаратів штучної вентиляції легень для обласного кардіологічного диспансеру.
 
Виявилось, що переможцем процедури, з яким укладено договір про закупівлю обладнання, значно завищено ціну з корисливих мотивів.
 
Відповідно до задекларованої вартості ввезеного на територію країни обладнання та можливої надбавки до закупівельної ціни, допустима ціна апаратів складає близько 4,3 млн грн.
 
При цьому, до диспансеру їх доставлено за 4,9 млн грн.
 
Як повідомив керівних Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, за фактом незаконного заволодіння службовими особами товариства-постачальника бюджетними коштами на суму понад півмільйона гривень прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 КК України.
 
Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому відділу Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області
 
 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне