На Хмельниччині відкрили притулок для людей, які постраждали від домашнього насильства

Фото: Хмельницька ОВА

У Меджибізькій територіальній громаді, що на Хмельниччині, запрацював притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Тут є повністю обладнана кухня, ванна кімната, дитяча ігрова, кімнати для комфортного перебування. У притулку можуть розмістити дев’ять осіб.

Про це Суспільному Хмельницький розповіла головна спеціалістка відділу з питань персоналу та ВПО обласного департаменту соціального захисту населення Лілія Остапішина.

За її словами, прихисток знаходиться при Центрі надання соціальних послуг.

Хмельницька ОВА

“На створення такого притулку з державного бюджету було виділено 5,3 мільйона гривень, ще 2,9 мільйона — виділила Меджибізька громада. Також були залучені два мільйона гривень від ООН. За ці гроші зробили капітальний ремонт, закупили обладнання, матеріали, меблі”, — зазначила Лілія Остапішина.

З її слів, прихисток розрахований на девять ліжкомісць — шість дорослих та три дитячих.

Тут є повністю обладнана кухня з необхідними кухонними приладами, ванна кімната, дитяча зона з іграшками, кімнати для комфортного перебуваня. Тут можуть знаходитись особи, які постраждали від домашнього насильства, від торгівлі людьми та переселенці”, — розповіла головна спеціалістка.

На Хмельниччині це вже четвертий притулок, який відкрито за кошти державної субвенції. Попередні три знаходяться у Хмельницькому, Красилові та Волочиську, додала Лілія Остапішина.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне