На Хмельниччині відкрились уже 20 поліцейських станцій

Фото: hm.npu.gov.ua

Днями відчинили двері дві перші поліцейські станції в Летичівському районі — у Меджибізькій та Летичівській ОТГ.

Цього тижня поліцейські офіцери громади Хмельниччини вже отримають свої службові автомобілі. А тим часом об’єднані тергромади активно працюють, щоб забезпечити правоохоронців достойними робочими місцями. Так, нещодавно дві нові поліцейські станції відчинились у Меджибожі та Летичеві.

hm.npu.gov.ua

У відкритті станцій взяли участь місцеві жителі, керівництво ОТГ, а також заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області Валентин Білянський та заступник начальника управління превентивної діяльності Вадим Бирко.

hm.npu.gov.ua

Варто зазначити, що Меджибізька ОТГ була створена однією із перших — ще у жовтні 2015 року, і об’єднала навколо Меджибожа ще 11 сіл. Загальна кількість населення тут складає близько 8 тисяч осіб.

Меджибізька ОТГ є досить специфічною, адже на її території розміщено чимало культурних, історичних та релігійних пам’яток. Тут гарно розвинена туристична галузь. Чого вартий сам Меджибіж, який називають хасидською Меккою. Чимало паломників щодня прямує й до Головчинецького монастиря. Зважаючи на це, постійна присутність поліцейського у громаді є просто необхідною.

Ще одна поліцейська станція відчинилась у Летичівській ОТГ, яка є досить великою і об’єднує 45 населених пунктів і 20 тисяч жителів.

hm.npu.gov.ua

Таким чином, на сьогодні в Хмельницькій області відчинились уже 20 поліцейських станцій, які будуть робочими офісами для поліцейських офіцерів громади.

— Наші поліцейські офіцери громади вже повернулись зі стажування в Дніпропетровській області. За декілька днів вони отримають службові автомобілі і вирушать на виконання службових обов’язків безпосередньо у громади, — зазначив під час відкриття станцій Валентин Білянський.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне