На Хмельниччині викрито «продовольчі» махінації на суму понад 6 мільйонів гривень

Фото: https://interbuh.com.ua/

Фахівцями Головного управління ДПС у Хмельницькій області в ході моніторингу реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування було виявлено підприємство, яке формувало в системі електронного адміністрування  ПДВ значну суму ліміту необхідну для реєстрації ПН/РК за рахунок маніпулювання показниками податкової звітності.

Під час щоденного моніторингу ПН/РК, які направлено на реєстрацію в ЄРПН, податківцями встановлено реєстрацію розрахунків коригування до податкових накладних, виписаних у 2019-2020 роках на повернення товару в номенклатурі – продукти харчування (соки, сухарики, напої безалкогольні, печиво вагове, цукерки вагові, дитяче харчування та ін.), які мають обмежений термін придатності та особливі умови зберігання. Як наслідок, платником здійснено штучне збільшення суми ліміту з ПДВ понад 6 млн. гривень.

З метою уникнення розповсюдження схемного податкового кредиту комісією ГУ ДПС у Хмельницькій області прийнято рішення про включення зазначеного суб’єкта господарювання до переліку ризикових платників податків, чим упереджено формування «штучного» податкового кредиту на суму понад 6 млн. гривень.

Інформує НГП

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне