На Хмельниччині з робочим візитом перебуває заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко

Фото: Хмельницька обласна державна адміністрація
21 жовтня з офіційним візитом на Хмельниччині перебуває заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко. Розпочався візит з відвідин Харківського національного університету внутрішніх справ, який у зв’язку з військовими діями був релокований до міста Кам’янець-Подільського. Сьогодні тут першокурсники вишу складають Присягу працівника поліції. На вірність українському народові присягнули 300 юнаків та дівчат.
 
Привітати курсантів з новим етапом у їхньому житті завітали також начальник ОВА Сергій Гамалій, народний депутат України Сергій Мандзій, голова Національної поліції України, генерал поліції першого рангу Ігор Клименко, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко та інші запрошені.
 

Хмельницька обласна державна адміністрація

 
Заходи відбуваються у найважчий для нашої держави час. Тисячі мужніх Героїв віддають своє життя у жорстокій війні з російським агресором. Тож хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять та героїчний подвиг полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії росії.
 
Звертаючись до курсантів-першокурсників заступник Міністра внутрішніх справ України наголосила, що сьогодні на вірність Україні присягають мужні та вмотивовані хлопці та дівчата, справжні патріоти України, які в такий нелегкий для нашої країни час обрали для себе шлях служіння Батьківщині. Катерина Павліченко побажала курсантам міцного здоров’я, віри у власні сили та миру.
 

Хмельницька обласна державна адміністрація

 
За дорученням Міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського, пані Катерина вручила відзнаки МВС України працівникам університету, поліцейським, нацгвардійцям, рятувальникам, представникам Державної міграційної служби та Сервісного центру МВС у Хмельницькій області.
 
З привітальним словом до учасників заходу звернувся і начальник ОВА Сергій Гамалій. “Сьогодні, промовляючи слово «Присягаю» перед своїми рідними і близькими, ви не тільки клянетеся дотримуватися Конституції та законів України, ви присягаєтеся перед усім українським народом вірно йому служити і з гідністю нести високе звання поліцейського. Обраний вами шлях багато до чого зобов’язує: бути чесним, дисциплінованим, відповідальним, чуйним. Тож бажаю вам міцного здоров’я, сил, наполегливості у здобутті знань, витримки, цілеспрямованості і мудрості. Будьте гідними гордого звання поліцейського і вірними словам присяги”, – сказав очільник області.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне