На Хмельниччині за втручання прокуратури безхазяйну нерухомість передано у власність територіальної громади селища

102
Фото: gp.gov.ua/

Хмельницька місцева прокуратура звернулась до суду із заявою про передачу безхазяйного нежитлового приміщення площею понад 400 кв. м. Та вартістю 215 тис. грн. у комунальну власність.

Вказана господарська будівля розташована на території с. Ставниця Летичівського району. Де колись діяла селянська спілка власників, яка при ліквідації не передала до архіву жодних відомостей щодо цього майна.
 
З метою забезпечення дотримання порядку визнання нерухомості безхазяйною у місцевій газеті опубліковано оголошення про взяття даного майна на відповідний облік. Однак, упродовж року власник приміщення не знайшовся.
 
Меджибізька селищна рада, уповноважена управляти майном територіальної громади та розпоряджатись ним, з відповідною заявою до суду не звернулась. А тому, захищаючи інтереси громади, місцева прокуратура подала заяву до суду самостійно.
 
Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, судом позицію прокуратури підтримано та прийнято рішення про передачу нежитлової будівлі у комунальну власність територіальної громади селищної ради.
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне