На Хмельниччині запроваджено графік погодинних відключень – область поділено на 4 черги

Фото: ілюстративне

Масовані атаки ворога не минули без наслідків. Енергосистема України перебуває у досить нестійкому стані. Перевантаження електричних мереж призводять до аварійний відключень, суттєвих пошкоджень важливих вузлів електромереж.

Задля стабілізації роботи енергосистеми з 31.10.2022 року запроваджено графік погодинних  відключень, інформують в АТ «Хмельницькобленерго».

Графік враховує почерговість відключень споживачів та потребу збереження розподілу електричної енергії об’єктам критичної інфраструктури. Проте, порядок введення черг може коригуватися згідно з вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго». Наразі Хмельницьку область поділено на 4 черги.

Інформація про приналежність населених пунктів, вулиць до черг графіку погодинних відключень (ГПВ), застосування черг із зазначенням годин доби та причин введення може змінюватися. Але, за можливості, вона висвітлюватиметься на сайті Товариства за добу до застосування графу.

Графік погодинних відключень

Білогірський РЕМ

Віньковецький РЕМ

Волочиський РЕМ

Городоцький РЕМ

Деражнянський РЕМ

Дунаєвецький РЕМ

Ізяславський РЕМ

Кам’янець-Подільський РЕМ

Красилівський РЕМ

Летичівський РЕМ

Новоушицький РЕМ

Полонський РЕМ

Славутський РЕМ

Старокостянтинівський РЕМ

Старосинявський РЕМ

Теофіпольський РЕМ

Хмельницький міський РЕМ

Чемеровецький РЕМ

Шепетівський РЕМ

Ярмолинецький РЕМ

Зауважте, що графік погодинних відключень не є єдиним методом регулювання рівня навантаження на енергосистему. Оператори системи розподілу, у випадку настання значних аварійних відключень та за вказівки НЕК «Укренерго» можуть запроваджувати графіки аварійних відключень (ГАВ), обмеження споживання потужності, електричної енергії.

Наголошуємо, проінформувати заздалегідь про застосування ГАВ – не можливо. Адже після отримання вказівки від НЕК «Укренерго» оперативний персонал застосовує графік протягом 10-15 хвилин. Проте, якщо споживачі зазначили свій номер телефону або ж адресу електронної поштової скриньки в розділі «Комунікації» Особистого кабінету, то вони отримуватимуть сповіщення про події із зазначенням очікуваного часу відновлення розподілу електричної енергії.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне