На підготовку укриттів до нового навчального року на Хмельниччині витратили понад 70 млн гривень

Фото: ОВА

Під час засідання колегії Хмельницької ОВА посадовці обговорили питання забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти та створення безпечних та комфортних умов для навчання.

На сьогодні 394 заклади дошкільної, 486 закладів загальної середньої, 23 заклади професійної (професійно-технічної) освіти, 18 закладів фахової передвищої, 11 закладів вищої освіти Хмельниччини отримали дозвіл на організацію освітнього процесу в очному режимі, враховуючи місткість укриттів.

На підготовку фонду захисних споруд до 2023/2024 навчального року закладами освіти області використано 70 млн 142 тис 798 гривень коштів з усіх джерел фінансування, інформують в ОВА.

Крім того, у поточному році шляхом централізованої закупівлі придбано 28 шкільних автобусів для закладів освіти області, один з яких з місцями для маломобільних груп населення на загальну суму 83 млн 444 тис гривень.

За інформацією територіальних громад у поточному році для підвезення учнів до закладів загальної середньої освіти є потреба в придбанні 149 шкільних автобусів.

Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін вкотре наголосив, що швидкого реагування потребує приведення існуючих у закладах освіти захисних споруд у відповідність до вимог чинного законодавства або облаштування нових укриттів у закладах, де їх немає.

Окремо посадовець звернув увагу на такі важливі питання як організація інклюзивного навчання дітей та створення для них усіх необхідних умов, забезпечення та організація якісного та здорового харчування  школярів, забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників до освітніх установ, упровадження заходів з енергозбереження у закладах освіти та забезпечення в них протипожежної безпеки.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне