На підприємців Хмельниччини полюють «податкові» шахраї

Фото: pershij.com.ua

Головне управління ДФС у Хмельницькій області повідомляє, що на теренах краю “податкові” шахраї знову взялися видурювати гроші у підприємців.

Пройдисвіти представляються керівниками підрозділів фіскальної служби у районах та вимагають у представників бізнесу кошти на “владнання питань” щодо перевірок.

Злочинна схема не нова і базується на ефекті раптовості, психологічного тиску і створенні «даху». Шахраї, які грають рольподатківців, телефонують до керівників, головних бухгалтерів та приватних підприємців із однозначною «пропозицією» – позолоти ручку.

У свою чергу фіскали звертають увагу, що той факт, що це – банальне шахрайство і не варто піддаватися на такого роду провокації. У разі подібних телефонних дзвінків з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це у чергову частину Головного управління ДФС у Хмельницькій області за телефоном 701-873 та Головне управління національної поліції у Хмельницькій області за телефоном 102.

Сподіваємось, що обачність представників підприємництва й зусилля правоохоронних органів не дозволять шахраям збагачуватись у незаконний спосіб.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне