На Шепетівщині в ДТП травмувалась 44-річна жінка

Фото: https://hm.npu.gov.ua/

Дорожньо-транспортна пригода сталася у суботу, 22 листопада, близько 09:50 години на автодорозі поблизу с. Колом’є Крупецької сільської громади.

Відбулось зіткнення між автомобілями «Dacia Logan» під керуванням 48-річного жителя м. Нетішин та «Volkswagen Passat», за кермом якого перебувала 44-річна нетішинка. 

Внаслідок автопригоди водійка «Volkswagen» отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до травматологічного відділення Славутської міської лікарні. 

За даним фактом слідчі Шепетівського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне