“Назавжди 21”: боронячи Україну загинув Олександр Наумов з Хмельниччини

Фото: Нетішинський міськвиконком

30 серпня 2023 року виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області загинув 21-річний командир Олександр Наумов. Чоловік був з Нетішина.

Про це Суспільному Хмельницький розповіли в виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

За їхньою інформацією, Олександр Наумов загинув внаслідок прямого влучання російського артилерійського снаряда в службовий автомобіль.

Прощатимуться з Олександром Наумовим, як сказали в виконкомі, 7 вересня у Нетішині.

“Траурний кортеж рухатиметься до “Хуторка”, далі — вулицею Старонетішинська, вулицею Снігурі, до будинку N18, де жив воїн. А потім — вулицею Снігурі, проспектом Незалежності, проспектом Героїв України — до площі перед будинком виконавчого комітету, де відбудеться прощання громади”, — розповіли у виконавчому комітеті.

7, 8 та 9 вересня на території Нетішинської міської територіальної громади оголосили триденну жалобу за загиблим воїном.

“У ці жалобні дні прохання до керівників установ, підприємств та організацій територіальної громади приспустити державні прапори на будівлях. Вічна пам’ять і вічна слава українському захисникові”, — кажуть у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне