Не залишайте речі без нагляду: суд оштрафував чоловіка, що вкрав жилет відвідувача медзакладу

35
Фото: gp.gov.ua

Нетішинський міський суд визнав 37-річного уродженця Славутського району винним у крадіжці і призначив йому покарання у виді 850 гривень штрафу. Таке узгодили сторони в укладеній угоді про примирення, яку суд затвердив.

«На підставі пояснень обвинуваченого та потерпілого суд переконався, що укладення сторонами угоди про примирення є добровільним. Тждобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді», – зазначає у вироку суддя.

Як встановив суд, 31 травня 2019 року обвинувачений побачив на стільці в коридорі шостого поверху Спеціалізованої медико-санітарної частини м. Нетішина чоловічий жилет. Переконавшись, що за ним ніхто не дивиться, чоловік взяв одяг, в кишені якого був гаманець з 300 гривнями, і залишив приміщення медичного закладу.

Такими діями, які правоохоронці кваліфікували, як таємне викрадення чужого майна(крадіжка), обвинувачений завдав потерпілому 1126 гривень матеріальної шкоди.

У судовому засіданні сторони справи підтримали угоду про примирення. Просили її затвердити. Обвинувачений беззастережно визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, із запропонованим видом та мірою покарання погодився. Потерпілий запевнив, що до обвинуваченого жодних матеріальних претензій не має.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне