Новачок пішов до Верховного суду, хоче покарати ЗМІ

Фото: з відкритих джерел

Адвокат заступника хмельницького міського голови Василя Новачка подав касаційну скаргу до Верховного суду у справі про захист честі, гідності та ділової репутації.

За даними ІНФОЗЯБРИ, захисник посадовця просить скасувати рішення апеляції, яка відмовила Новачку у задоволенні позову проти видання «Всім». Натомість вимагає залишити чинним рішення суду першої інстанції, за яким медіа має офіційно вибачитися перед Новачком і сплати 5 тис. грн моральної шкоди.

Однак Верховний суд залишив без руху скаргу чиновника, оскільки він сплатив лише частину судового збору – 4,4 тис. грн замість 6,8 тис. грн. Заступник Симчишина має час до 18 жовтня, щоб виправити недоліки скарги.

Новачок судиться зі ЗМІ через статтю «Новачок і мільйон гривень: деталі справи про привласнення бюджетних коштів. Після виходу матеріалу у посадовця з’явилися «періодичні нервові зриви, тривога з приводу майбутнього; він втратив жагу та інтерес до життя…».

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Позначки:  
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне