О. Симчишин: «День захисника України – це не свято всіх чоловіків. Це свято всіх захисників, незалежно від статі та професії»

17
Фото: /khm.gov.ua

11 жовтня, напередодні Дня захисника України, півсотні сміливим чоловікам і жінкам, учасникам антитерористичної операції та операції об᾽єднаних сил, вручили грамоти та подарунки. Двом воїнам вручено почесні нагороди: одному відзнаку Міністерства оборони за сприяння Збройним Силам України, іншому – медаль «Захисник України».

«День захисника України – це не свято всіх чоловіків. Це свято всіх захисників, незалежно від статі та професії. Свято і жінок, і волонтерів, всіх тих, хто захищає Україну й українців, – наголосив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, звертаючись до присутніх. – Ми повинні завжди пам’ятати всіх тих, хто загинув заради кожного з нас, хто дав шанс на успішне українське майбутнє, на велику Українську державу, про яку ми всі мріємо. Згадуємо їх щодня і далі будемо згадувати…»

Хвилиною мовчання присутні вшанували мужніх та відважних захисників, які загинули за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Інформує прес-сдужба Хмельницької міської ради.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне