«Об’єднання матерів і дружин Захисників України» створило соціальний ролик до Дня матері

Фото: Об’єднання матерів і дружин Захисників України

Повномасштабне вторгнення росії в Україну триває вже понад два роки. А збройна агресія рф – більш як 10. За цей час ми втратили тисячі Захисників і цивільних громадян. Тож гідне вшанування пам’яті загиблих – суспільно значуще питання.

На жаль, сьогодні не всі дотримуються загальнонаціональної хвилини мовчання. Попри те, що є відповідний Указ Президента України.

Аби привернути увагу громадськості до цього питання, «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» створило соціальний ролик. Його презентація приурочена до Дня матері, який відзначають 12 травня.

Героїня відео – жінка, яка втратила сина. І вона розповідає свою історію, історію всіх матерів. Вона показує, який біль проживає щодня.

Коротка сцена показує звичайну жінку, яка, здавалося б, проводить свій день, але деякі деталі вказують на те, що вона є матір’ю загиблого. У кафе, серед розмов і шуму, вона раптово встає, і це мовчання привертає увагу присутніх. Поступово люди розуміють, що зараз – 9 година, і це хвилина мовчання на честь загиблих героїв. Музика стає тихіше, а титри з’являються на екрані, нагадуючи всім про важливість цього моменту.

Щоденна хвилина мовчання – це вкрай важливий ритуал. Це не лише прояв поваги до тих, хто віддав своє життя за мир і безпеку нашої країни, але й символ пам’яті, вдячності та визнання їх жертви. Це крок до формування національної культури гідного вшанування загиблих, культури меморіалізації.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне