Обрано запобіжний захід місцевому підривнику

8
Фото: court.gov.ua

Слідчим суддею Хмельницького  міськрайонного  суду  08 жовтня 2019 року  обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 04 грудня 2019 року мешканцю міста Хмельницького. Він підозрюється  у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України – хуліганство. Тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.

Підозрюваний, маючи при собі бойову ручну осколкову наступальну гранату типу «РГД-5» з метою вчинення хуліганських дій та нехтуючи загальнолюдськими правилами співжиття, умисно кинув її на прибудинкову територію. Внаслідок чого відбувся вибух гранати та було пошкоджено стіну будинку.

Санкція ч.4 ст.296 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Одночасно слідчим суддею визначено розмір застави в розмірі 100 350 грн.. У разі внесення яких підозрюваним, його можливо буде звільнити з-під варти із покладенням ряду  обов’язків:

– прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді, суду за кожною вимогою;

– повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або роботи;

– не відлучатись з населеного пункту в якому проживає без дозволу слідчого, прокурора, суду;

– утриматись від спілкування із потерпілою та свідками, не інакше як в присутності слідчого, прокурора, судді;

– здати на зберігання слідчому у даному кримінальному провадженні свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд за межі України.

У разі невиконання даних обов’язків, застава звертається в дохід держави.

Прес – служба   Хмельницького міськрайонного    суду.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне