Очільниця Красилова звернулась до СБУ аби виявити наклепників, які намагаються посіяти ворожнечу в громаді

Фото: https://ngp-ua.info/

Міська голова Красилова Ніла Островська у розмові з редактором місцевої газети розвінчала чутки, котрі хтось активно поширював останнім часом у громаді про її затримання на кордоні під час виїзду з України. Інформує НГП.

«Я взагалі дивуюсь цинічності та безглуздості таких пліток і тим людям, які не лише в це вірять, а ще й переказують. Кожного дня я на роботі, щодня зустрічаюсь з десятками людей і з моєю командою роблю все можливе, щоб вирішити ті проблеми, з якими до нас звертаються. Шукаємо додаткові можливості та резерви, щоб допомогти тим, хто сьогодні на передовій,  і разом з тим, забезпечити тут надійний тил.

Раджу всім, хто має вільний час зайнятись чимось корисним  для держави та громади  – роботи на всіх вистачить!

А кожен, хто розносить відверту брехню, повинен усвідомлювати, що законодавством передбачена відповідальність за такі дії, і я вже звернулась до Служби безпеки України та правоохоронних органів з метою виявлення тих, хто намагається тут посіяти ворожнечу та підіграти ворогу.

Переконана, що нікому не вдасться зруйнувати нашу єдність, бо брехня залазить в вуха, а правда проникає в душі» – наголосила Ніла Островська.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне