Опалювальний сезон у Хмельницькому розпочнеться 17 жовтня

Фото: ІЛЮСТРАТИВНЕ

Якщо середня добова температура повітря знову стане вищою, ніж 8 градусів, теплопостачання можуть призупинити.

Вже завтра, 17 жовтня, у Хмельницькому планують розпочати опалювальний сезон. Про це сьогодні, 16 жовтня, заявив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. 

«Плануємо завтра розпочати опалювальний сезон, тому що бачимо різке пониження температури. Минулого тижня, коли протягом двох днів було похолодання, ми подавали тепло в медичні заклади. Сьогодні увечері будемо вмикати опалення в дитячих садочках, бо реально температурний режим вранці був нижче норми. І потрохи будемо розганяти іншу сферу, школи, позашкілля, медицину, об’єкти багатоквартирного житлового фонду», – на брифінгу після сесії Хмельницької міської ради заявив міський голова Олександр Симчишин. 

Очільник міста додав, що кожен будинок обладнаний лічильником з терморегулятором. Це дозволяє коригувати температуру, якщо приміщення вже достатньо прогріті або на дворі тепло.

Він також не виключив можливості, що опалення можуть призупинити, якщо середня добова температура повітря знову стане вищою, ніж 8 градусів.

Варто також зазначити, що у деяких закладах опалювальний сезон розпочався раніше. Про це, зокрема, розповів Суспільному заступник міського голови Василь Новачок. Так, до прикладу, 10 жовтня тепло подали на прохання директорів у чотири медзаклади, серед них – міський перинатальний центр.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне