Осінні канікули у школах Хмельниччини рекомендують відтермінувати

Фото: УНІАН

Осінні канікули у школах Хмельниччини у департаменті освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації рекомендують відтермінувати. Проте рішення щодо дати канікул ухвалюватимуть відділи освіти територіальних громад області.

Про це Суспільному розповіла директорка департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Дарія Басюк.

“Сьогодні наш департамент підготував листа до усіх голів територіальних громад і до керівників закладів освіти щодо того, щоб по максимуму використати теплу пору року і продовжити навчання в очному або змішаному режимі. Тобто, ми рекомендуємо не оголошувати канікули в звичний період у жовтні, а відтермінувати їх до листопада або, може, навіть грудня. Також закладам освіти рекомендовано розглянути це питання, і, можливо, перейти на семестрову форму навчання з урахуванням того, що січень-лютий прогнозується зниження температури повітря і ми розглядаємо можливість переходу навчальних закладів на дистанційку”, – каже Дарія Басюк.

За словами посадовиці, рішення про канікули для закладів освіти прийматиме засновник – тобто, відповідно, це відділ освіти територіальної громади або обласна адміністрація, якщо мова йде про заклади обласного підпорядкування.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне