Поблизу с. Гораївка Кам’янець-Подільського району згоріло 5 га пшениці

Фото: https://km.dsns.gov.ua/

28 липня об 11:06 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу пшениці на корені поблизу с. Гораївка Кам’янець-Подільського району.

Негайно до місця пожежі було направлено вогнеборців 35 Державного пожежно-рятувального поста смт Стара Ушиця та місцеві пожежні команди сіл Крушанівка та Великий Жванчик. Окрім того, на гасіння пожежі аграрії залучили трактор з плугом та бочку з водою.

На момент прибуття рятувальників, вогонь охопив 5 га пшениці, існувала загроза поширення полум’я на всю площу поля, яка складала 70 га. Вогнеборці боролися з вогнем по фронту розповсюдження пожежі. Завдяки оперативним діям рятувальники локалізували та ліквідували пожежу у тих масштабах, яких вона набула на момент прибуття та вдалось врятувати від знищення вогнем 65 га хлібного лану.

Пожежу локалізовано об 11:50 та ліквідовано о 12:00.

На місці події працювала оперативна група ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.

Шановні аграрії! Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає: категорично забороняється залучати до збору урожаю несправну техніку та агрегати; обов’язково на зернозбиральній техніці повинні бути первинні засоби пожежогасіння, а також поблизу поля, де збирається урожай, мають чергувати підготовлені люди, бочки з водою та трактори з плугами. Пам’ятайте! Дотримання норм пожежної безпеки допоможе запобігти загорянням.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне