Помічник нардепа Стефанчука очолить Хмельницьку область

Фото: ngp-ua.info

28 жовтня Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у Маріуполі Донецької області схвалив низку кадрових питань. Інформує Незалежний громадський портал.

Зокрема, уряд погодив призначення Дмитра Габінета на посаду голови Хмельницької облдержадміністрації, повідомляє офіційний сайт Кабміну.

Пан Габінет працює помічником-консультантом на громадських засадах нардепа-мажоритарника від партії “Слуга народу” Миколи Стефанчука. Він також є головою громадської організації “Форпост народовладдя”.

Цю ГО створено у травні 2014 року трьома хмельничанами: самим Габінетом, Наталією Тітовою і Федорем Вівчурком, а також мешканцем селища Богданівці Хмельницького району Сергієм Ткачуком. Останній на сьогодні працює тимчасово виконувачем обов’язків голови Хмельницької ОДА.

Федір Вівчурко є батьком колишнього директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Хмельницької обласної державної адміністрації Олега Вівчурка.

На фейсбук-сторінці претендента на крісло ОДА є кілька світлин з передвиборчої гонки “слуги” з хмельницького 187 округу Миколи Стефанчука.

Десять років тому Дмитро Габінет працював асистентом кафедри теорії та історії держави і права Хельницького університету управління та права.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне