Помічницю глави МВС Тетяну Шутяк, яка загинула в авіакатастрофі в Броварах, поховають у рідному селі

Фото: Тетяна Шутяк з Денисом Монастирським під час роботи у Верховній раді України. 25 серпня 2020 рік. Фото: Facebook-сторінка Тетяни Шутяк.

Внаслідок авіакатастрофи у Броварах Хмельниччина втратила відразу двох уродженців – міністра МВС Дениса Монастирського та заступницю керівника патронатної служби МВС Тетяну Шутяк.

24 січня дівчині мало виповнитися 27 років.

У рідному селі Соколівка про Тетяну Шутяк теж згадують добрим словом і пишаються землячкою. Не ймуть віри, що дівчина загинула, інформує Суспільне.

“Дуже була хороша дитина. Працьовита, відповідальна, тактовна. Її загибель стала для нас жахливою несподіванкою, бо ж лише днями приїжджала на різдвяні свята в Соколівку до батьків.

Таня закінчила школу з золотою медаллю, тоді з відзнакою юридичну академію. Після академії потрапила на стажування у Верховну Раду і залишилася там працювати, була помічником народного депутата Дениса Монастирського.

А тоді, коли його призначили міністром, то пішла працювати з ним в МВС. Це величезне горе для батьків, втратити свою дитину. Її мама працює у нас в школі вчителькою початкових класів, бабуся теж була вчителькою, дідусь колись був директором нашої школи. Проста сільська інтелігентна родина, а дівчатка — і Таня, і старша Наталка — великі молодчинки, розумниці. Ми тут усі ними пишаємося. Дуже шкода, що Тетянки вже немає”, — розповідає перша вчителька Тетяни Шутяк, вчителька початкових класів Соколівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Валентина Ткачук.

21 січня 2023 року відбудеться прощання з загиблими у Національному центрі «Український дім» (м. Київ).

Поховання Тетяни Шутяк відбудеться 22 січня в с. Соколівка, Хмельницької області.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне