Постраждалій від нападу журналістці, представниці ІМІ Альоні Березі надано озброєну охорону

Фото: фейсбук Альони Берези

Журналістці-розслідувачці, хмельницькій представниці ІМІ Альоні Березі, на яку було скоєно напад 3 листопада, надано фізичну озброєну охорону.

Про це ІМІ повідомив Департамент захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України (ДЗІСД). 

Як повідомили у департаменті, постанову про надання охорони було винесено 4 листопада.

“Вчора ввечері було винесено постанову про надання фізичної озброєної охорони. Ця постанова затверджена, передана, зараз вона в наружній службі. Щоденно складатиметься план охорони, затверджуватиметься, і особа ця буде постійно з потерпілою. Наша задача – убезпечити потерпілу”, – повідомили в ДЗІСД.

За фактом нападу на Березу поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство).

Зараз проводяться першочергові і оперативні заходи щодо встановлення особи нападника, місця його перебування та переміщення до скоєння події, в момент скоєння та після.

“Проводитиметься певний ряд оперативно-технічних заходів і тоді встановлюватимуть особу нападника”, – повідомили в Департаменті захисту інтересів суспільства і держави.

Вчора, 4 листопада, з потерпілою працювали прокуратура, поліція і ДЗІСД.

Також про інцидент знають керівники Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський та Нацполіції Ігор Клименко.

“Керівництво МВС та Нацполіції підтримали цю ініціативу (щодо надання охорони – ред.) і саме тому все в роботі. Ми доповідали про ситуацію, наш департамент комунікує напряму з головою Нацполіції та міністром внутрішніх справ”, – повідомили в департаменті.

Постанова про надання охорони почала діяти 5 листопада.

Нагадаємо, 3 листопада у Хмельницькому невідомий чоловік облив невідомою речовиною журналістку-розслідувачку, регіональну представницю ІМІ Альону Березу. Напад журналістка пов’язує із своєю професійною діяльністю.

 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне