Повідомлено про підозру ексдиректору підприємства, який ухилився від сплати до бюджету понад 3,4 млн грн податків

Фото: суд
Правоохоронними органами Хмельниччини вживаються заходи щодо викриття фактів умисного ухилення від сплати податків суб’єктами господарської діяльності.
 
Як повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби обласної прокуратури Олег Львовський, обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 212 КК України.
 
Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, яке проводиться слідчим управлінням Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, встановлено, що у 2013 році керівник одного із підприємств області безпідставно сформував валові витрати з придбання товарно-матеріальних цінностей у фіктивного підприємства, чим умисно ухилився від сплати податку на прибуток підприємства у великих розмірах.
 
Завдяки вжитим обласною прокуратурою у взаємодії з працівниками Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області скоординованим заходам, вказаній особі повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків на суму більше 3,4 млн грн.
 
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення.
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне