Президент України відзначив поліцейського з Хмельниччини орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно

Фото: https://hm.npu.gov.ua/

Старший сержант поліції Ігор Махлай загинув 22 травня 2022 року в Запорізькій області, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, інформують у поліції.

Ігор Махлай присвятив службі в органах внутрішніх справ 18 років свого життя, з яких 15 прослужив у спецпідрозділі. Як досвідчений боєць, він не раз був наставником для молодого покоління спецпризначенців.

З перших днів війни Ігор разом з колегами по роті був відряджений до складу полку поліції спеціального призначення «Сафарі». Бійці брали участь у звільненні від окупантів Ірпеня, Бучі, Гостомеля. Воювали на території Сумщини, Харківщини, Запоріжжя.

«Він був сержантом, але в нього точно мали чому повчитися багато молодих офіцерів, — розповідає про бойового побратима командир РПОП ГУНП в Хмельницькій області Андрій Береговий. — Ігор багато часу проводив у спортзалі та тирі, постійно тренувався, був справжнім бійцем. Усі найважчі поліцейські спецоперації проводилися за його участі. А у відрядженнях він не лише добре виконував бойові задачі, ще й умів облаштувати більш-менш комфортний побут для усіх навіть в окопі».

«Він завжди буквально летів на роботу. Стомлений чи хворий – один дзвінок, і, що б він не робив, усе кидав і мчав на роботу. Колеги-спецпризначенці були його другою сім’єю, — розповідає дружина загиблого бійця Вікторія. – Вони підтримували один одного і в радості, і коли траплялися негаразди. Для мене їхні стосунки у колективі були справжнім еталоном чоловічої дружби».

Загинув сержант поліції 22 травня 2022 року в результаті ракетно-бомбового удару, завданого агресором по місцю дислокації загону у Запорізькій області.

Похоронили загиблого на кладовищі в селі Голосків, де він народився і де мешкають його батьки.

Указом Президента України від 27 грудня 2022 року Ігореві Махлаю присвоєно орден «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне