Продавали психотропи під виглядом БАДів для схуднення – судитимуть учасників злочинної організації

Фото: https://hm.npu.gov.ua/
Прокурори Хмельницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 9 учасників злочинної організації, які займалася збутом психотропної речовини сибутрамін у складі таблеток для схуднення.
 
Їх дії кваліфіковано як створення, керівництво злочинною організацією та участі у ній, а також незаконне придбання, зберігання, перевезення та збут психотропної речовини (ч. 1, 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307 КК України). Ще трьом додатково інкримінують контрабанду психотропних речовин (ч. 3 ст. 305 КК України).
 
Викрито спільників завдяки співпраці українських та молдавських правоохоронних органів у квітні 2025 року.
 
За даними слідства, товар контрабандним шляхом поставлявся з Республіки Молдови в Україну. Безперервне переправлення заборонених речовин із приховуванням від митного контролю налагодила мешканка Хмельницького, яка очолювала злочинну організацію, та двоє мешканців Могилів-Подільського Вінницької області.
 

https://hm.npu.gov.ua/

 
Інші учасники злочинної організації – мешканці Києва, Чернівців, Хмельницького, Рівного та Вінниці – забезпечували їх розповсюдження.
 
Правоохоронці задокументували 13 фактів вчинення членами злочинної організації тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень.
 
Під час проведення заходів з викриття та припинення діяльності злочинної організації правоохоронці вилучили понад 150 тисяч таблеток зі вмістом сибутраміну.
 
Прокуратура Республіки Молдова повідомила про підозру ще двом громадянам країни, які згідно з їх даними, здійснювали поставки БАДів із вмістом психотропу до українського кордону.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням за оперативного супроводу управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП у Хмельницькій області та Управління СБУ в Хмельницькій області.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне