Протягом доби рибпатрульні Хмельниччини виявили 4 грубих порушення правил рибальства

1
Фото: darg.gov.ua

12 листопада 2019 року державні інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля виявили чотири грубих порушення правил рибальства.

Близько 4 години рибпатрульні викрили місцевого мешканця, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – хваткою. Інцидент стався на р. Бованець, поблизу с. Куровечка Волочиського району. Порушник виловив 47 екз. карася сріблястого та 1 екз. щуки. Збитки, завдані водним біоресурсам, становлять 1 139 грн.

Згодом рейдова група зафіксувала ще три аналогічні порушення. Громадяни незаконно добули водні біоресурси у такій кількості: карась сріблястий – 21 екз., – 18 екз. та 14 екз. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 357 грн, 306 грн та 238 грн відповідно.

На всіх громадян складено адмінпротоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено. Матеріали справи готуються для передачі до Волочиського районного суду за місцем скоєння правопорушення.

В Управлінні Держрибагентства у Хмельницькій області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (068) 384-98-10. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація:

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах здійснюється відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр щуки становить 340 грн, карася сріблястого – 17 грн.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне