Протягом вихідних рятувальники тричі залучалися до ліквідації наслідків ДТП

Фото: https://km.dsns.gov.ua/

Протягом вихідних, 15-16 листопада, підрозділи ДСНС Хмельниччини тричі залучалися до ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод. У результаті проведених робіт рятувальники деблокували одну людину та передали її працівникам екстреної медичної допомоги.

Перше повідомлення про аварію надійшло 15 листопада о 09:37. Подія сталася поблизу с. Слобідка Рахнівська, Новодунаєвецької територіальної громади. Легковий автомобіль Daewoo зіткнувся з бетонною конструкцією. Постраждав 46-річний водій. Рятувальники відключили акумуляторну батарею та перекрили вентиль газобалонного обладнання в пошкодженому авто.

https://km.dsns.gov.ua/

О 14:07 цього ж дня рятувальники отримали ще одне повідомлення про ДТП на автодорозі поблизу селища Антоніни. Там зіткнулися легковий автомобіль Volkswagen та вантажівка МАЗ. Травмувалася 49-річна водійка Volkswagen, яку госпіталізували. Фахівці ДСНС виконали роботи, спрямовані на запобігання загорянню.

Близько 14:35 сталася ще одна аварія на автодорозі Е-50, Давидковецьке перехрестя. Унаслідок зіткнення кросовера AUDI Q3 та легкового автомобіля Audi 100 у салоні другого авто затиснутим опинився 39-річний водій. Рятувальники деблокували потерпілого та передали медикам, після чого від’єднали акумуляторні батареї на транспортних засобах.

Причини та обставини ДТП з’ясовують правоохоронні органи.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне