«Режисер» власного замаху: у Хмельницькому бізнесмен замінував свій Крузер, щоб посадити партнера

Фото: https://hm.npu.gov.ua/

У Хмельницькому 49-річний місцевий підприємець інсценував замах на власне життя. Чоловік найняв виконавця, який встановив під його позашляховиком розтяжку з бойовою гранатою, щоб штучно звинуватити у злочині свого бізнес-партнера. Про це повідомили у пресслужбі сектору комунікації Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Кримінальна драма розпочалася на одній із приватних автостоянок міста. Охоронець парковки під час обходу помічу підозрілий дріт і виявив розтяжку з бойовою гранатою, закріплену під престижним автомобілем «Toyota Land Cruiser 200». На місце негайно викликали вибухотехніків та слідчих.

Власник іномарки, 49-річний підприємець, під час перших допитів одразу почав запевняти поліцейських, що у замаху на його життя винен виключно його компаньйон по бізнесу, з яким у них тривав конфлікт.

Проте оперативники та детективи Хмельницького райуправління поліції швидко викрили обман. Під час ретельного розслідування з’ясувалося, що «жертва» є безпосереднім організатором злочину. Чоловік особисто знайшов та оплатив послуги виконавця, який і встановив гранату. Метою інсценування було створення масштабних кримінальних проблем для бізнес-партнера.
Наразі найнятий виконавець замінування вже визнав провину та відбуває реальне покарання у місцях позбавлення волі.

Сам же «автор схеми» отримав офіційну підозру за ч. 2 ст. 384 Кримінального кодексу України (Введення в оману суду або іншого уповноваженого органу, завідомо неправдиве повідомлення про злочин).

Крім того, під час санкціонованого обшуку в помешканні підприємця правоохоронці знайшли бойовий пістолет, кустарно перероблений із газової зброї. Через це фігуранту оголосили другу підозру за ч. 1 ст. 263 ККУ (Незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами). Слідчі дії тривають.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне